Roślinne opcje w restauracji Roberta Lewandowskiego

Wraz z RoślinnieJemy i Jasną Stroną Mocy odwiedziliśmy NINE’s Restaurant & Sports Bar, żeby przekonać się, jakie roślinne dania można zjeść w restauracji, której współwłaścicielem jest Robert Lewandowski. Obok tradycyjnych potraw, w każdej kategorii dań znajdziemy opcje roślinne.

Kuchnia roślinna w Nine’s – restauracji Roberta Lewandowskiego

Za konceptem roślinnego menu lokalu stoi niezwykle zdolny szef kuchni i ambasador naszego projektu – Tadeusz Muller. Bardzo nas cieszy, że w lokalu Roberta Lewandowskiego – jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, sportowca roku 2021 i osoby, która na liście najbardziej wpływowych Polaków zajmuje miejsce wyższe nawet niż Robert Makłowicz – dania roślinne zajmują tak ważne miejsce w karcie! Tak się wyznacza roślinne trendy!

Nasze serca skradły w szczególności quesadilla podawana z roślinnym mac’n’cheese oraz Purple Healthy Bowl – bogate w antocyjany i antyoksydanty połączenie komosy ryżowej z fasolą bycok, fioletowym batatem, rzepą arbuzową, kalafiorem i chrupiącym, Roślinny Qurczak, podawane z purpurowym dressingiem tahini.

Quesadilla | roślinny mac&cheese
Anna Jęśko
blog Chefs for Change | miłośniczka podróżowania, jogi, herbaty i dobrej książki

Przeczytaj też